Danışman

0 +

Yıllık Tecrübe

Çalışma alanlarım:

Profesyonel Psikoloji Danışmanlığımız Hakkında Bilgi Edinin

Bireysel Danışmanlık, Evlilik ve Aile Danışmanlığı, Evlilik Sorunları, İlişki ve İletişim Problemleri, Evlilik Öncesi ve Sonrası Danışmanlık, Boşanma ve Ayrılık Danışmanlığı, Cinsel Danışmanlık, Ergenlik Dönemi Sorunları, Ebeveyn Danışmanlığı, Depresyon, Kaygı Problemleri, Özgüven Problemleri, Akademik Performans Sorunları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, OKB, Öfke Kontrolü, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Duygu Durum Bozuklukları, Davranış Bozuklukları, gibi birçok konuyu kapsamaktadır.


Danışanlarımla güçlü bir bağ kurarak, onları anlamak, sorunlarına çözüm sunmak ve desteklemek için çalışıyorum. İnsanlara yardımcı olmak benim için bir tutku ve işimi yapmaktan büyük keyif alıyorum. Danışanlarıma, hayatlarında karşılaştıkları zorluklarla baş etmelerine yardımcı olmak için, iyi bir dinleyici, sabırlı ve anlayışlı biri olarak yaklaşıyorum.

Özellikle, evlilik ve aile danışmanlığı konularında uzmanlaşmış durumdayım. Çiftlerin ilişkilerinde yaşadıkları sorunları anlamalarına, birbirleriyle daha iyi iletişim kurmalarına ve ilişkilerini sağlamlaştırmalarına yardımcı oluyorum. Ayrıca olan cinsel danışmanlık konusunda da destek sunuyorum.


Evlilik öncesi danışmanlık ile çiftlerin evlilik kararını vermeden önce, kendilerini, evlenmeyi düşündükleri kişiyi, evliliği ve evlilikle ilgili beklentilerini gerçekçi ve detaylı bir şekilde ele alıp değerlendiriyor, söz, nişan, düğün, ilk gece (gerdek gecesi) vb. evlilik sürecinin her aşamasında psikolojik destek sunuyor, doğru bilgilendirmeler ile, bilinçli farkındalığa ulaşarak sağlıklı ve mutlu bir ilişki yürütebilmelerine yardımcı oluyorum.


Ebeveyn danışmanlığı konusunda ise, anne-baba olarak ailelerin çocuklarıyla ilişkilerinde nasıl daha sağlıklı bir yol izleyebileceklerine dair öneriler sunuyorum.


Ergenlerin ve yetişkinlerin bireysel sorunlarına da ilgi duyuyorum. Kaygı, özgüven, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi konularda, ergenlere ve ailelerine destek sağlamak için çalışıyorum. Ayrıca, yetişkinlerin ve çocukların davranış bozuklukları, duygu durum bozuklukları, kişilik bozuklukları ve travma sonrası stres bozuklukları gibi konularda da yardımcı olmaya çalışıyorum.

Randevu Talebi Oluştur